Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Załężu

Kochane Dzieci !

W dniu Święta wszystkich Dzieci  całego świata

życzymy Wam wiele  uśmiechu,

codziennego odkrywania świata tego bliskiego jak i  dalszego

oraz radości z każdego dnia Waszego życia !! Śmiech

Wychowawcy i Nauczyciele z Waszej szkoły

DRODZY  RODZICE !

Od 25 maja br. MEN przywraca zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Utrzymany jest obowiązek realizowania podstawy programowej zarówno dla uczniów, których rodzice i opiekunowie zdecydują się na posłanie swoich dzieci do szkół, jak i dla uczniów pozostających w domach. Umożliwienie zajęć opiekuńczych w klasach I-III szkoły podstawowej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych rodziców, którzy chcieliby wrócić do pracy.  To kolejny krok rządu w stronę stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół.                                                                                                                                                                                                                                                                                             Dyrektor szkoły określa szczegółowy sposób sprawowania opieki, jak i prowadzenia zajęć dydaktycznych dla dzieci, które będą przebywać w szkole. Prosi się Rodziców o zapoznanie z wewnętrznymi  procedurami bezpieczeństwa w okresie pandemii w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Załężu w zakładce dokumenty.

Dyrektor szkoły: Matylda Trześniowska